Sufity Napinane

Sufit napinany jest doskonałą alternatywą dla sufitu podwieszanego z płyt g-k, którego budowa zajmuje kilka dni i wiąże się z uciążliwym pyleniem. Montaż sufitu napinanego jest szybki i czysty. Do uzyskania ciekawych efektów dekoracyjnych, można wybrać sufit napinany z nadrukiem zdjęć i grafik, błyszczący lub matowy, o dowolnej kolorystyce. Stosując taki rodzaj sufitu, możemy nawet optycznie podwyższyć wnętrze – wybierając folie odbijająca światło. Możliwe jest też podświetlenie sufitu ledami w tonacji zimnej lub ciepłej.

Folia, z której wykonuje się sufit napinany, wpływa na akustykę wnętrza: dźwięk staje się czystszy i wyraźniejszy. Sufit napinany może mieć też funkcję maskującą (instalacji elektrycznej, systemów oświetleniowych, nierówności sufitu itp.). Elementy sufitu są przygotowywane na zamówienie na podstawie pomiarów wnętrza. Czas realizacji wynosi od tygodnia do kilku tygodni zależności od wybranego materiału. Do montażu sufitu używa się aluminiowego stelażu, który jest mocowany po obwodzie zwymiarowanej przestrzeni. Następnie sufit zaczepia się na klamrach i pod wpływem podgrzania wpina w aluminiowe listwy ścienne.

Sufitu napinanego nie maluje się, a jego konserwacja polega na odkurzaniu go, można też delikatnie myć. Materiał można wielokrotnie demontować i ponownie naciągać, co umożliwia serwisowanie instalacji w zamkniętej sufitem przestrzeni. Każdy zamontowany przez nas sufit podlega gwarancji, solidności i jakości.

Aranżacja wnętrz z nowoczesnym sufitem napinanym na pewno nabierze nowego charakteru.

Współpracujemy z firmą DPS która, istnieje od około 20 lat, działa na całym świecie. To jeden z czołowych producentów sufitów napinanych.

Chętnie współpracujemy z architektami, dekoratorami, projektantami wnętrz i ich odbiorcami.